Anasınıfı
Anasınıfı

Anasınıfı

Geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza,mukaddes değerlerini ve dünyevi ilimlerini almaları yönünde alanında uzman,çocuk gelişimi eğitimi hususunda deneyimli,yavrularımızla birebir yakinen ilgilenen tecrübeli eğitim ve öğretim kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

6 Yorum yapıldı
  Esra Haz 15, 2015 15:31

  3 Yaş Sınıfı var mı..birde Ücret konusunda bilgi verebilir misiniz…

  Gencer Tem 22, 2015 18:41

  Selamunaleykum,
  İstanbulda 4-5 senedir fatihte ikamet ediyorum. Buraları pek fazla bilmedigimden siz gibi guzel insanlardan yardım taleb ediyorum. 4 yasinda cok sukur zeki bir kızım var. İstiyorum ki kucucuk yasta Kur’anla tanıssın, islam ahlakı ile ahlaklansın. Boyle bu cocugumuzu sabahtan aksama gonderecegimiz, oyunla cocuga uygun sekilde Kur’an ve islam ahlaki asilayacak yer yok mu? Ariyorum soruyorum bilen yok, Allah rızası icin bildiginiz bi yer varsa Ehli sunnet itikadında bizi bi yonlendirin kardeslerim, evlatlarımız icin biz yeterli degiliz zaman ayıramıyoruz. Size zahmet dostlarım.

  Thiru Ağu 23, 2015 09:07

  Cylla: *masuk ke dalam kedai dan duduk di depan meja bartender dnegan cuek* Kopi. Dengan kayu manis dan susu madu.KB: Oh, reuni keluarga? Seperti biasa kau selalu memesan sesuatu yang tidka ada di menu.. *berteriak ke samping* Kopi kayu manis susu madu, Nella! Selamat berkreasi!Cylla: *menoleh menatap Wester* Oh halo, adikku. Kau terlihat sehat.

  Yakup çelik Eyl 02, 2015 22:53

  S.a 5 yaşında bitane oglum var kuran egitimi vede dini egitim alabilecegi bir yer bakarken sizi buldum maltepe fındıklıda oturuyorum aylık ücretleriniz nedir buraya servisiniz varmı acaba

  sevgiturkgenc Eyl 09, 2015 01:23

  Anaokulu kaç yaştan itibaren birden hafizlik eğitimi hangi yaşta basliyo bilgi verirseniz sevinirim

  Erol ergen Eyl 20, 2015 20:24

  Kres hizmeti veriliyormu